Inspirujące scenariusze „Zabawy w wannie”

Było Już późno, gdy wreszcie mogłem wrócić do domu. Marzyła mi się gorąca kąpiel i wygodne łóżko. Gdy tylko otworzyłem drzwi od domu zrozumiałem, że coś jest nie tak. Wzdłuż schodów paliły się świece, w powietrzu unosił się zapach wody różanej. Na szafce pod lustrem znalazłem karteczkę, na której moja kochana napisała, że niespodzianka czeka na mnie w łazience. Zapowiadał się bardzo ciekawy wieczór.

Pomimo dużego zmęczenia udałem się do łazienki, gdzie czekała na mnie gorąca kąpiel w blasku świec. I choć nie miałem różne myśli i potrzeby w tym momencie, zdecydowałem położyć się w wannie i całkowicie zrelaksować. Tego właśnie było mi trzeba po całym dniu pracy.

Popijając swoje ulubione piwo musiałem chyba na chwilę przysnąć, bo nawet nie zauważyłem kiedy w łazience pojawiła się Ona. Ubrana w satynową haleczkę z koronkowym wykończeniem wyglądała bardzo seksownie i pociągająco. Haleczka ślicznie opinała jej tyłeczek i jędrne piersi.

Nagle, bez żadnego ostrzeżenia wsunęła się do wanny i zaczęła pieścić mojego penisa. Nie spodziewałem się takiego obrotu akcji. Jej ruchy były płynne i pełne pasji, tak jakby czekała na tą chwilę cały dzień. Poruszała dłońmi w górę i w dół. Później nałożyła na dłonie odrobinę żelu i zaczęła go delikatnie myć. Gdy spłukała z niego całą pianę, dokładnie zaczęła wylizywać wszystkie jego zakamarki. Jej języczek sprawnie dawał mi bardzo dużo przyjemności przez co byłem strasznie podniecony i miałem ochotę po prostu ją wziąć, ale wówczas wyciągnęła zupełnie nie znaną mi rzecz, którą był męski masturbator. To przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Gdy tylko wsunęła mojego penisa w sztuczną waginę, a sama zaczęła pieścić moją mosznę, miałem wrażenie, że eksploduje z niewyobrażalną siłą. Stymulacja masturbatorem i jej sprawny języczek bardzo szybko doprowadziły mnie do szczytowania. A gdy już chciałem ją mieć i spędzić z nią kolejną godzinę w naszej łazience, Ona wysunęła się z wanny i tak samo cicho jak weszła, tak samo opuściła łazienkową krainę rozkoszy.

2

Podziel się ze znajomymi! Każdy ma prawo do świetnego seksu !

    Comments are closed.